Yhteystiedot

Käyntiosoite

SAFEDO OYJ (y-tunnus 1979493-9)
Aputoiminimi: Merplast
Leväsentie 2
FI-70700 KUOPIO
FINLAND
Puh: 010 279 2600 (ma-pe klo 8.00-16.00)
Tel. +358 10 279 2600 (Mon-Fri 8am – 4pm)

Puheluhinnat yrityksemme liittymiin (010 -alkuiset numerot)

Kiinteän verkon liittymästä 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min
Matkaviestinverkon liittymästä 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min
Huomioithan, että emme myy tuotteita yksityisasiakkaille, joten kuluttajansuojalain tarkoittama enimmäishinta asiakaspalvelupuheluista ei koske yritystämme.

Kulkuyhteydet

Toimistollemme on helppo tulla niin linja- kuin henkilöautollakin.
Keskustasta perille pääsee busseilla numero 20 ja 21 (kts. tarkemmat tiedot Kuopion liikenteen sivuilta).

Verkko-osoitteet

www.safedo.fi
info@safedo.fi

Laskutusosoite

Yhtiömme ottaa vastaan ensisijaisesti verkkolaskuja. Edellytämme tavarantoimittajiltamme ja palveluntuottajilta mahdollisuutta verkkolaskujen lähettämiseen.

» Lataa laskutusohjeemme (Safedo Oyj, pdf)

Verkkolaskut

EDI/OVT: 003719794939 (Safedo Oyj)
Operaattoritunnus: Apix Messaging Oy (003723327487)

Huomioittehan, että mikäli käytössänne on jokin seuraavista operaattoreista verkkolaskun lähettämiseen: Danske Bank Oyj, Handelsbanken, Paikallisosuuspankit tai Säästöpankit, tulee teidän käyttää Apixin verkkolaskuosoitteenamme seuraavaa osoitetta: verkkolaskuosoite: 003723327487 ja operaattoritunnus: DABAFIHH.

Sähköpostilaskut

003719794939@procountor.apix.fi

Paperilaskut

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Safedo Oyj (Apix skannauspalvelu)
PL 16112
00021 LASKUTUS                                    

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

Yhteystiedot


Jenni Kokkonen, myyntisihteeri
jenni.kokkonen@safedo.fi
p. 010 279 2600

Sonja Ikonen
Sonja Ikonen, ensiapu- ja työturvakurssit
sonja.ikonen@safedo.fi
kurssit@safedo.fi
p. 010 279 2606


Juha-Matti Räsänen, myyntijohtaja (Myynti Pirkanmaa-Satakunta)
juha-matti.rasanen@safedo.fi
p. 010 279 2615

Pasi Savolainen
Pasi Savolainen, myyntiedustaja (Pohjois-Pohjanmaa, Lappi)
pasi.savolainen@safedo.fi
p. 010 279 2617


Simo Susi, myyntiedustaja

Pääkaupunkiseutu
simo.susi@safedo.fi
p. 010 279 2612


Hannu Harju, myyntiedustaja
Päijät-Häme, Kanta-Häme
hannu.harju@safedo.fi
p. 010 279 2616


Karel Christensen, myyntiedustaja (Pohjanmaa, Etelä-Pohjanmaa)
karel.christensen@safedo.fi
p. 010 279 2611


Mika Piispanen, myyntiedustaja (Etelä-Karjala, Kymenlaakso, Etelä-Savo)
mika.piispanen@safedo.fi
p. 010 279 2608


Ville Kuusela, myyntiedustaja (
Pohjois-Karjala)
ville.kuusela@safedo.fi
p. 010 279 2619


Marja Helenius, myyntiedustaja (Vantaa-Espoo)
marja.helenius@safedo.fi
p. 010 279 2603


Jari Laurinen, myyntiedustaja (
Varsinais-Suomi)
jari.laurinen@safedo.fi
p. 010 279 2614


Mikko Martiskainen, myyntiedustaja (Pohjois-Savo, Keski-Suomi)
mikko.martiskainen@safedo.fi
p. 010 279 2610